Menu

My space safety

maycouch6's blog

שיפור טקסט

האדם הנושאים העסקים הגדולים המתקיימות מטעם צופה העיתון ששייך ל טרוב הוא טור המכיל אחר תמליל הטקסט המתקיימות מטעם הכתבה. זה יכול שיהיה מועיל במידה ו במאמר הסרוק מיוחד חיוני טקסט מודפס שהוא לא ברור עד קריא מאוד. עמודת הטקסט שרויה משמאל לחלונית הצפייה בדף.

מתקופת צפייה בכתבות דיגיטליות בעיתונים ובגזינים, יש להניח שתבחין כי תמליל הטקסט לא בהכרח תואם לטקסט בדף. בכוחך לתפעל הנל תוך כדי שירותי התמליל זה שיתאים לטקסט המאמר.

כיצד לסגור טקסט בעיתון או לחילופין בכתבה בעיתון
לצורך למאמר שברצונך לבצע.
בזמן שאתה צופה בעיתון, בחר בלחצן טקסט ההתאמה הירוק בחלק העליון השייך עמודת הטקסט, או אולי העבר רק את סמן העכבר מעל משפט שברצונך לבצע ובחר בסמל.
או שמא אינך מחובר לחשבון של החברה שלכם, תישאל או שמא ברצונך להתחבר, להירשם או לקנות שינוי לטובה אנונימי. זה הזמן : אינך זקוק לחשבון Trove למען לסגור את המקום, נוני או שמא אם ברשותכם תוך ויתור, אתה תוכל לבצע מעקב רק את הגישות הקודמות שלנו ולגשת אליו כשתהיה מחובר.
ערוך את אותה הטקסט בעמודה תוך שמירה בעניין ההנחיות במאמר עזרה נקרא. בחר משפט, וגבול ירוק יופיע סביבו תוך שימוש סמן כדי לאפשר עריכת סרטים.
שמור שינויים על ידי בחירה בלחצן שמור הירוק.
עם סיומה של העריכה וברצונך לשמור את כל השינויים בחר בחר מוסתר ויצא.
בכדי למחוק את השינויים שנעשו מהעבר החיסכון האחרונות שלנו, בחר בטל וצא בתוך העריכה.
מדוע ספר זקוק לעריכה
תמלילי המאמרים הדיגיטלים נוצרים אוטומטית אפשרות באינטרנט כאשר עיתונים וכתבי תקופה נסרקים וממוקנים. על כן, הטקסט בהחלט לא נכון, במיוחד או לחילופין המקור מקורי נקרא מטושטש, עדין או במידה גרוע שונה.

אם אתה עושה חיפושים את אותה מילות עצמאי וביטויים בין השנים מנוע הביקוש מעתיק את מקום מגוריו את אותם טקסט הדף ראשוני ואת התמליל על מנת לשחק לחפש התאמה. אפשרות מתן תמליל כדי להתאים למאמר, החברה שלך משפר את כל הסיכוי שמילות המפתח במאמר יתגלו.

מתן ספר על מנת לבחור למאמרים = הפיכת חיפושי למוצלחים יותר לקראת אנחנו.

אתם יכולים לנקות תמלילים, על כן דרך ביצוע תמליל למען לתכנן למאמר, אתה מצריך אף רק את התמליל שהורדת.

מצא התכנים לעריכה
או כל אחד דורש להיות באופן וולונטרוב ולהתחיל ליצור התכנים בעיתונים ובגזינים, אנו מציעים לבדוק התכנים בבעיות שמעניינים השירות, כמו למשל התחביבים של העבודה עד היסטוריה משפחתית.

או גם ברצונך לחפש אחרי מאמרים שטרם נערכו, אפשר לברר זו משדה החיפוש מטעם דף הבית שהיא הזן עם מילות הפתרון האידיאלי / ים שלך: כולל: עיבודים

דוגמה: כדי לחפש אחר מאמרים שלא ערוכים המכילים את כל המילה: הזן בשדה הביקוש מסוג דף הנכס מסוג ל- יש: עדכונים

הנחיות עריכת וידאו
עם עוצמת גדולה הגיעה פחות אחריות. אנא עקוב את אותו ההנחיות הבאות בכדי להבטיח בגלל ש הטקסט בשנת ישנו בהמשך במידת האפשר.

התאם את אותה העריכות שלך לטקסט הייחודי מסוג הכתבה שעל מצג, בשאר אזורי רצוי.
בתוך תמחק ספר מתמליל או גם הוא מופיע במאמר הקיים על המרקע.
כלול רק את הטקסט ששייך ל הדף הממוקם על הצג בעריכות של העסק. עד יש לכם עיצוב לפרטים נוספים או מחשבות לשתף, הכנס את זה לתג או לחילופין פתק.
אינך מומלץ להתאים את אותם הסגנון הוויזואלי ששייך ל המאמר לגופן מודגש אם נטוי.
או שמא העסק שלך מוצא עריכת סרטים שברור שאין היא תואמת את העמוד הנמצא על המחשב האישי, לתוך תהסס לתפעל את אותן הטקסט יחדש. עד כל אחד מעדיף להמליץ לטרוב, צור קשר.
איות וסגנון
לשגיאות כתיב או לחילופין עיצוב, הוסף את אותם התיקונים בהערה הנפרדת לתמליל. איותים מסוימים לקראת שמות וילוץ אם שמות שטחים מסוגלים לשקף איות היסטורי בעת תכנון הכתבה. מנוע הביקוש ששייך ל טרוב גולש גם בטקסט בהערות ובתגיות, באיזה אופן שמאמר שיש להן הערה שנוספה וכו' יימצא בחיפוש.

דוגמה: או אולי במעבדה השחקן האוסטרלי לוטי לייל מאויג בעקביות "לוטי ליאל" בכתבה ואתה בטוח יותר שדבר זה את הדבר האדם, רק שלך אפשרות להשאיר את כל איות התמליל כ" לוטי ליאל "ולהוסיף הערה שאומרת:" לוטי ליאל = לוטי לייל "," שחקנית לוטי לייל ", עד זהה. מנוע האיתור השייך טרוב גולש בהערה זו, זה שחיפוש את אותן "לוטי ליאל" וכו' ימצא את אותם הדף הנ"ל.


מפעם לפעם אף אחד לא יכול להתאים עיתון בעיקר. לדוגמה:

Go Back

Comment

Blog Search

Blog Archive

Comments

There are currently no blog comments.