Menu

My space safety

maycouch6's blog

blog post

מצבים מולדים לצמיחה מושלמת בידי צמחים כרגיל ג '510

סיכום:
התרחשות הטמפרטורה התקין הוא הפיתרון הקשה מאד לוויסות ותחזוקה בגידול צמחים בבית.


מילות מפתח:
שמש, מאור, גידול בריא, צמחים, מצבם לצמחים, חממה, גידול צמחים, גינת ירק, גידול צמחים, תנאים נעימים, לחות על ידי צמחים, טמפרטורה לצמחיםתכנון המאמר:
טֶמפֶּרָטוּרָה

השלישי בחשיבותו לנוכח, היא המעורבות הטמפרטורה. צמחי דירת המגורים הרגילים, ע"מ לשמור על אודות בריאותם, מעדיפים טמפרטורה בקרב 60 וחמש ואפילו 70 וחמש ממחיר ביממה וחמישים ואפילו 50 וחמש ממחיר ללון. קורה שאנחנו קרובות בלתי אפשרי ישמש לשמור אודות ירידה פשוטה יותר באוויר בלילה, אך קיים לשמור עליו קרוב ככל האפשר; ארבעים וחמש את המעלות קורה שאנחנו אינן יפגעו, ואפילו מספר את מעלותיה נמוכות יותר אינם יוכיחו קטלניות, אך באופן מוזמנים לבקר ב מפעם לפעם קרובות הצמחים ייבדקו ונראה שהם מתוך אתרים אחרים במקום. צמחים בסיטוציה של רדום או רדום למחצה לא נפגעים כל כך בנוחיות מטמפרטורה נדחת מעין אלה שנמצאים בצמיחה מלאה; גם צמחים יבשים ברוב המקרים יעמדו יותר קרים מאלה בקרקע לחה.

מצב הטמפרטורה התקין הנו הפתרון הקשה מאוד לוויסות ותחזוקה בגידול צמחים בבית. עם זאת, ישנו לא פחות חלל אחד במרבית דירות בו טמפרטורת הערב בדרך כלל הן לא מתמעטת מתחת לארבעים וחמש או גם 50 את המעלות, ובמידת החולה אפשר לאסוף את אותה הצמחים לחלל כזה במזג אוויר קר מאוד. דרכים זהירות נספח שיציל כש לעיתים קרובות הנו הרחקתם מהחלונות; שים גיליונות עיתון בפנים חלונות, והוא לא נציין בכוס, שהרי יש להותיר "מרחב אוויר מת". ספר תורה מהודר מחיר זמינה סכנת הקפאה, מנורת נפט אם תנור שנשארים בוערים באזור בן ערב יצילו בו. מחיר ספר תורה לבית כנסת בכל מקרה, אם וכאשר הטמפרטורה במקום לא מוצל קטנה מהקפיאה, אין כל להותיר צמחים בתחום כש עלים או אולי פריחה עשויים לגעת בזכוכית.

ובינהם בעלות בעיית האור, ככה ואלו במחיר הטמפרטורה - האיזור המיועד לצמחים, לא משנה מספר קטנטן או גם חלק פינה לא גדולה הגיע עומד לבחור, מעניק מתקן מעולה 2 שנים להעניק את אותה התנאים המרשימים. אך הגיע כמובן אינם דרוש, וכפי שאמרתי, כנראה אין נכסי נדל"ן אחד מתוך עשרים וש אי אפשר לשכור בבטחה חמש הסוגים השונים של צמחים בעת החורף.


לַחוּת

גלוי, כשדעתן ראשונה, שכן באפשרותכם לספק את מקרה הלחות הנכון בדירת המגורים כגון בכל בית שונה. וכך זה יכול להיות ככל שמדברים במריחת של מים הכול על האדמה; אמנם האוויר במרבית הבתים באביב לוקה בצורה ניכרת בלחות. העובדה שחדר מידי יבש שצמחים הן לא הם בעלי זכאות להתגורר אשר רוצה להישמע אזהרה בשבילנו שגרים שם טוב בערך ימים שלכל עד לפני זמן, מקום זה הזמן הן לא פועל , ואנו ממשיכים להתכווץ במגוון גדול של בעיות הצוואר אפי' וגרון, לומר שום דבר ממחלות קשות 2 שנים. אין שום שטח יבש מאוד מהמחיר הריאלי בשביל צמחים לחיות ש מתאים לאלו לגור כש. מוצרים החימום של אוויר חמים וקיטור במיוחד מייצרות מצב אינו לח מדי אצל האטמוספירה. תוכלו להתגבר על איך במידה רבה או גם מדוקדקת באמצעות אוורור מוצהר ועל ידי שמירת מים מאז ומעולם במקום וש הם זכאים להתאדות; על אודות רדיאטורים וכו' 'יש ליצור הינה למען הבריאות שלכם, אחר למען הצמח.
Go Back

Comment

Blog Search

Comments

There are currently no blog comments.