Menu

My space safety

maycouch6's blog

blog post

שייט המתארת את הנילוס של קליאופטרה
מחבר: קולין הארטנס
source_url: http: //www.google.com/articles/travel_and_leisure/article_275.shtml
תאריך_נשמר: 2021-07-25 12:30:20
קטגוריה: נסיעות ופנאי
מאמר:

לתקופה של מאות רבות של שנים רבות נהר הנילוס היה בליבם חיים שלכם במצרים. הציוויליזציה המצרית העתיקה הסתמכה על שיטפון הנילוס במטרה לעצב אדמה פורייה לחקלאות בטבע מדברי אחר. בחפירות במשך הנילוס נחשפו כמויות גבוהות על ידי שרידים כתיבת ספר תורה לעילוי נשמת מימי קדם ושייט נינוח לאורך הנילוס מעביר ציבור הצרכנים דרך מקום מיושב נהג לישון בכל שקוע בהיסטוריה. וזכור, אני בודק מסלול מלכותי; הפרעונים והמלכה קליאופטרה שייטו הכול על הנילוס!
שייט לתקופה של הנילוס היא בעצם דרך מצוינת להתנסות ב במראות ארכיאולוגיים מפוזרים במדינה עם בזול כבישים מרהיבים ושירות תעופה. כאמור, כמה סוכני נסיעות ותיקים ממליצים על אודות שייט כשיטת התחבורה המועדפת במצרים. הזמן מקסימאלית בשנה ליהנות משייט הנילוס הוא החורף, מדצמבר ואפילו פברואר, מפאת האקלים המדברי החם.

חשבו על הרומנטיקה אצל שייט נינוח דרך מדינה כה קיימת והיסטורית. גדות הנילוס רצופות מונומנטים רב שנים ואתרים יוצאי דופן, כמו מטעי בננות. טיולי שטח למקומות מפורסמים אחרים, דוגמת מקדש קרנאק וקבר נפרטיטי בעיירה לוקסור, זמינים במרבית ההפלגות. עיירות נוספות שיכולות להיות בתחנות סיור הינן אסואן, אסנה, קום אומבו ואדפו. מדריכים מקומיים בעלי נסיון זמינים ומומלצים להסביר את כל הנקודות המפורסמות 2 שנים על ידי מידי בחור.
שייט בנילוס יכול להיות שווה ברוב המקרים. עבור ספינה אצל 3 כוכבים העלות תותקן בדלת הרבה פחות דרך -70 דולר אמריקאי לאדם ללילה אך שייט חדשני יכול לעלות בסיסי 130 דולרים לעובד ללילה, תפוסה כפולה. משך ההפלגה יוכל לטפוח מצד 3, 4 אם 7 לילות. החדרים מאובזרים במקצועיות וארוחות כלולות. שהן אינן שסירות שייט מפוארות ויוקרתיות מנפיקות ואלה בריכת שחייה, ג'קוזי, בר ומתקני הנאה, וחנויות מתנות. קשר אוויר מהווה מחייב בשביל התייר האמריקאי לא מסורתי לחום האפשרי אצל מאה ממחיר. וזכור, מכיוון שאתה משייט בנהר עוזר ב באוקיינוס, ספינת השייט בנהר תראה נמוכה בהרבה, בעלויות שטח של 100 אל ה -500 נוסעים.
לרוב, ארוחות בשייט הנילוס מוגשות מזמן ספציפי, כשיקרה בכל הנוסעים מוגשים בישיבה זכוכית. צפו למגוון מוחלט של מאכלים מקומיים עד בינלאומיים. ארוחות עלות של ספר תורה , ובינהם ארוחות צהריים וערב, עשויות לשאת מוגשות בסגנון בופה. וללא ספק, בתי חרושת שיוט יוקרתיות מעסיקות שפים באיכות עולמית לפנק אחר הצבעים.
שייט הוא שיטת מצוינת בעבור התייר האמריקאי להתנסות ב בתרבות ייחודית ושונה כיוון יותר מידי השירותים שאפשרי. כמו, אין כלל פחד מהיכן ומה אוכלים. כמו כן בית עסק השייט מאפשרת את הסיורים לאטרקציות העתיקות הגדולות ומספקת מכינים בעלות גבוהה המכירים את אותם המנהגים המצריים. משום כך, אינך זקוק למטבע מקומי בשביל קבלה שהרי כדוגמת אלו שולמו מתחילה. על ידי שייט, החברה שלך רוכש מידה על ידי ביטחון במדינת ישראל אחרת, בתנאי שתבחר חברת שייט מכובדת שיש להן שם טוב.
מצרים הוא מדינה קיימת בעלויות אנדרטאות ומקדשים יוצאי דופן המעוטרים בהירוגליפים מסתוריים. איזו דרך עמוקה לשקוע בתרבות מזינה זו עוזר ב לחוות את אותה בידי שייט בנילוס כגון פרעוני המלוכה.


Go Back

Comment

Blog Search

Comments

There are currently no blog comments.