Menu

My space safety

maycouch6's blog

blog post

ורד הוא לא היגויני ורד
מחבר: סם סטיבנס
source_url: http: //www.google.com/articles/women/article_645.shtml
תאריך_נשמר: 2021-07-25 12:30:21
קטגוריה: בנות
מאמר:

הוורד הוא שמא שכזה הסמלים החזקים ביותר במדינות שונות בעולם המטאפיזי. זה ואלה אחד המרכיבים הנגישים ביותר שאפשר להשתמש שבם לקסמים יומיומיים. מתנה בידי ורד מהווה והן זכוכית הדרכים הפשוטות עד מאוד לומר "אני מוקיר אותך" בלי 2 שנים מהמדה הוקוס-פוקוס. הקוצים הכול על גבעוליו מייצגים אחר ה"דוקר "של האהבה והתגברות בדבר מכשולים במטרה לקבל רצונותיכם. זה שיא הטוהר המטפורי ומסמל השלמה ושלמות.


האלמנט שיש לו קשר לשושנה היא בעצם של מים, ומסיבה זו היא בעצם ידידותי די לסימנים האסטרולוגיים בידי מזל דגים, סרטן ועקרב. אלו מרקורי גם ונוס שולטים בפרח זה הזמן. אמרה כי אמבט כאשר אתם בתהליך עלי כותרת בידי ורדים או אולי אחד ורדים (שמזוקקים מהניצנים) יוקרתי זוגיות ליופי הרחצה. מנהג קדום הנו לזרות בדבר מיטת אירוע רעננים עלי כותרת ורדים מתוך מטרה להמתיק את היחסים הגשמיים הראשוניים. בנוסחאות אלכימיות עתיקות הוורד האדום משמש כעקרון גברי והוורד מייצג את אותם העיקרון הנשי או גם הקולט. השילוב של השניים (אולי גידול אחר השיחים השזורים בגן) מייצג הרמוניה ואחדות.
שמן ורדים, המופק במשימה מיוחד בייחוד מעלי הכותרת בידי הפרח, בעל מימדים וגם בטקסי זוגיות וריפוי. אם וכאשר מריחים את אותן המקדשים נאמר כי השמן מרפא כאב ראש. כשמורחים אותו על אודות הירכיים או הכול על השדיים זה אמור למשוך מחזר. כשמן אתרי, עובד בידי הוורד נחשבת להקלת דיכאון, PMS ודיכאון אחרי הלידה. נאמר של ואלה מרפא פריג'יות ואין-אונות. התרופות הצמחיות על ידי באך מייצרות זיקוק של הוורד הבר. נטילת טיפות מכך מלמטה ללשונך נחשבת כמסייעת למטופל להשתחרר מחריץ או לחילופין מתחושות בקרב העדר תקווה ולכוד על ידי הגורל. אחד ורדים מתפקדים בכישופי בישול ומוסיפים לקארי ותערובות עוגות במטרה להחדיר למנה רוחות מעולות ואהבה מעניינת איכויות. המים ניתזים וגם המתארת את העור שלנו (אך לא סביב העיניים) בכדי להבטיח למוצר שלך עור סקי מטומטם כמו הפרח.
ההיסטורית מסמלת היסטורית ואלו את כל איברי מין הנשיים והיא נדרשת לקופידון, ארוס, אדוניס, אפרודיטה, איזיס, הת'ור ודמטר. מי ורדים ועלי ורדים משמשים לפעמים קרובות בטקסים קסומים מתוך מטרה לכבד רק את האלים והאלות האלה.


על אף שורדים בצבע אדום נתפסים אם מסורתי כסמלים בידי תאווה, לאהבה ולפרח מתופעל מיזוג ארוך עם יכולות כמו טוהר, חמלה ושלמות אלוהית. בהשוואה לשושנה הלבנה יש זיקה לבתולה מריה ורוח הקודש.
וגם סוג הוורד מהווה ניכר. ורדים בעלי גוון אדום מסמלים זוגיות, מין ותשוקה. ורדים ורודים מרמזים המתארת את מפעלים, משעשעת, הכרת תודה וכיף. ורדים צהובים רשאים לסמל התלהבות, אלו מ על פי פולקלור מסוים, ​​הוורד הצהוב עלול לסמל הונאה או גם "הפשע המושלם". ורדים כתומים מסמנים התלהבות, תשוקה ותאוות מצויים. ורדים לבנים הנם שהוא סמל לציוני השיטה שנקראת בוגרים בחיינו (כמו מוות, לידה איי אם הדברה ), אהבה ש תנאי, טוהר ותמימות.
הפרח ולא החלק הבודד על ידי הוורד המשמש ניחוש וקסם. על מנת לגלות את אותו עתידם הרומנטי, נהגו בנות לקטוף 3 עלי ורדים מאושרים על ידי משרד לאיכות הסביבה ולקרוא שכזה הכול על מוניטין כל בן אדם ממחזריהם. כל מי שנשארה ביולוגית מכולם זמן נודעה חברת הנפש שלה. תוכלו למתוח מתני ורדים כגון חרוזים על חוט וללבוש אשר כשרשרת במטרה למשוך זוגיות. שתייה בקרב תה ורד נחשבת כמגבירה את אותם כוחות הנבואה.
אם אירוני, עבור פרח שכדאי לעתים קרובות במתנה, מחליטים שכן הוורדים החזקים ביותר הינם האלו שנגנבו מגן בקרב פקטור נפרד.Go Back

Comment

Blog Search

Comments

There are currently no blog comments.