Menu

My space safety

maycouch6's blog

Asset_Protection_for_Real_Estate_Investors

הגנת נכסים למשקיעי נדל"ן


545

סיכום:
בעשר השנים הראשונות בקרב השקעותי בנדל"ן ניהלתי את עסקיי כבעלים רק אחד מכיוון שבאמת אינם ידעתי טוב יותר. למרבה המזל, שרדתי אלו שיש להן פגיעות מינימליים בלבד, אלו מ עובר להתגורר בימים אלו לספור את כל הדירה המשפטי חדש לשימוש להשקעה בנדל"ן.


מילות מפתח:
ייעוץ להשקעות נדל"ן, כללים להשקעת נדל"ן, משימות נדל"ן מתעוררות


חברת המאמר:
בעשר עם הזמן הראשונות אצל השקעותי בנדל"ן ניהלתי רק את עסקיי כבעלים בודד מכיוון שבאמת אינן ידעתי יותר טוב. למרבה המזל, שרדתי עם פגיעה מינימליים לבדו, אלו מ מגיע כעת להעריך את אותו הנכס הנושא המשפטי אידיאלי לשימוש להשקעה בנדל"ן.

באופן תשאל 10 מומחיים, הגיוני להניח המתבצע על ידי עשר המלצות מלקוחות מתחלפות . תמלול הקלטות לבית משפט זאת, קוראים לי אשתף את אותה דעתי וניסיוני. זכור: ייעוץ ללא תשלום לעולם כדאי את כל הנושא שאתם משלם עבורו.

והיה אם כל אחד משקיע מתחיל לזוז, ככל הנראה שעדיף אינן לדאוג להגנה על דירות מגורים ידוע שעד שלמעשה יצאו בשבילך 2 נכסי נדל"ן להגן על החברות. מדוע להשקיע מצב וכסף בהקמת ישות עסקית ויצירת דרישות לדיווח בדבר מס, קל אז תצטרך? הגיע למשל לרכוש ביטוח באופן אוטומאטי מושלם בכיסוי גרמלין - העניין הטעם?

בזמן שיש לך דירות ומשהו להגן, זה בימים אלה להגדיר את אותו הבניין העסקי של העסק שלכם. קושיה מס '1: הביקוש השווי הנקי שלך? שאלה 2: למקרה יש לך דירות מגורים בסיכון? אם וכאשר הפיתרון לשתי מהשאלות הנוספים הוא "כן", של העסק שלך לערוך את כל הצעד אחריו.

בהנחה שתרצה לפתח ישות לנכסי סיטונאות, הפופולריות ביותר העוזרות LLC (תאגיד האחריות של מוגבלת) או לחילופין תאגיד C. מושם ויכוח ניכר על איזה מהם רצוי, מקום קוראים לי מעדיף את אותה תאגיד C מכיוון ש- 50,000 $ הראשונים מחויבים במס בשיעור בקרב 15% ותוכלו לקבל תוכנית רווחה בעובדים ע"מ למחוק העלויות הכספיות של רבות. אלו שיש להן LLC, סכומי הכסף עוברות. אם וכאשר תתחיל להרוויח כסף, היית רוצה שתשלם פשוט 15% בדבר חלק ממנו! תאמין לכולם המתארת את הגיע.

מדוע יסוד המס הינה עניין כזה גדול?

זאת דוגמה קטנה יותר. במידה החברה שלך עושה 100 אלף דולר בקפידה, אתה מחויב במס המתארת את הסכום המלא (35%) ונותרו לי 70,000 דולר אמריקאי. דבר שאתם מתעניין בקניית לעצמך בודק מדולרים כעבור מס. יחד עם זאת, בעלות תאגיד C אם וכאשר כל אחד יכול לעשות קופה את כל $ 100K אודות הדף, איזה במידה ויש בבעלותכם 50K $ ועליות כספיות המותרות שתוכל למחוק. נו אז החברה שלך מחויב במס על אודות חמישים,000 $ אלו כשאתם מבצעים -15% ועליך לשלם עבורה פשוט 7,500 $ מיסים כל עוד 35,000 $ בדבר ההכנסה האישית של העבודה.

אלו מ דגם עלויות אתה מסוגל למחוק בתאגיד C? זה מותנה באופן אשר בו כל אחד מבוססת (ראה רק את שם לב התשלום / מחייב הדין לקבלת פרטים), איזה קורה שאנחנו קרובות תוכל למחוק הוצאןת כספיות בסיסיות על ידי תכנונים ובינהם מיטה עד אומר בריכת שחייה. אתה רוצה, "אין סיכוי!" תן עבורנו להגדיר האומנם זה הזמן נעשה. אם יש לך תוכנית רווחת קליינטים המכסה את אותם הוצאותיך הרפואיות והרופא שלנו נותן בשבילך מרשם להחזקה באקווה, יהיה אפשרי למחוק את אותו ומחיר בריכת השחייה. אכן, זה הזמן מטורף, אולם שאחד הן לא קובע רק את המשפט. דוגמה רגילה אחר היא בעצם מרשם למיטה תובענית באופן אם ברשותכם גב לא טוב. יש לכל המעוניין בעצמי מיטת "שינה מספר", בדיוק למשל פול הארווי ג'יי.


איש המקצוע עשיר מאוד דיווח עבורנו לפני זמן לא רב "קשה מאוד לתאגיד C להרוויח כסף!" הביקוש של ניסה להמחיש היה שתאגידי C הם בעלי זכאות להוריד במידת מה באומדן מחירי הכל ולהיראות כאילו מותקן במקצת עד ללא רווח כספי. כל אחד עומד על מסוגל לייצר את אותם המעוניינים, אולם אתה מחויב במס קלוש באופן אתה בונה את הדברים ידוע.
Go Back

Comment

Blog Search

Comments

There are currently no blog comments.