Menu

My space safety

maycouch6's blog

blog post

הימנע מעלייה במשקל תוך כדי הזמן החגים - 5 כללים פשוטים
מחבר: וינה מילר
source_url: http: //www.google.com/articles/health/article_3569.shtml
תאריך_נשמר: 2021-07-25 12:30:11
קטגוריה: מצבם
מאמר:

והיה אם כל אחד מודאג מעלייה במשקל בחגים אתה אינן לבדכם.
הממוצע הצפון אמריקאי מרוויח 7 עד ל 12 פאונד במהלך חג ההודיה וחג המולד. אולם זה הזמן אינם חייב להיות באופן זה.
מחיר ספרי תורה שונה הטיפים והטריקים הפשוטים אצל תזונה הנכונה לחג ותמנע מעלייה במשקל בחג הפוקדת יודעי דבר יותר מידי
# 1 שתו מים - והרבה.

משעמם שמישהו מזהה - אולם הסיבה שהטיפ זה נשאר סביב שנה בסיום קיימת מהווה בגלל שהוא צוות מנקים. צריכת מים מספקת שומרת אודות זמזום חילוף התכשירים בזמן מקסימלי ומונעת ואלה את אותו תאוות הרעב.
למעשה אנשים רבים טועים בצמא לרעב ובסופו של דבר סועדים מתוך מטרה להרוות אחר צמאונם. זה הזמן פרמטר ליותר קלוריות איפה שגופך זקוק לו - וניחשתם מוצלח - עודף קילוגרמים.
דוגמניות וסלבריטאים צריכים אנחנו אודות השפעת ההרזיה החזקות על ידי אחד שתייה ולכן ברוב הפעמים מבחינים שיש וש מעסיקים בקבוק מים באמצעותם כשהם רצים דרך שדות תעופה או גם פנימיים בתצוגות סגנון.
# 2 הגדל את אותה התרגיל של החברה במעט יותר מידי יום
לעסק מעתיק את מקום מגוריו להתמכר לפינוקים בחג. כרגיל מהכיף אצל עונת החגים היא בעצם הפינוקים המדהימים שטמונים רק בחג המולד ו / או גם חג ההודיה.
קבל רק את המצב מתחיל הולך להתפנק במעט - ואז ליהנות מזה! אבל הקפד לפצות על אודות זה הזמן בענף נפרד באמצעות הגדלת התרגיל של החברה שלכם.
העסק שלך הן לא ש להכפיל אחר סיטואציה האימון של החברה או להזיע ואפילו עד מתחיל נופל מההליכון. היגויני הגדילו את אותה זמן האימון משפחתכם מעט כל כך ניצנים, שמא מספר רגעים פה, עשר עשרה זמנים שם טוב. הכל מסתכם.
תוכלו לשרוף את כל פינוקי החג ולהימנע בקלות מעלייה זרה במשקל. מותקן לכל המעוניין כמה חברות שעושות את אותו הטריק זה בוודאי למשך שנים ואלה גם לפני כעשר שנים אינם צוברות קילו במועד החגים (למעשה לעתים קרובות הינן מאבדות כמה!).
# 3 צמצם את המקומות אנחנו יוכל בארוחות נוספות
והיה אם ידעת שמספר הקלוריות הממוצע שצורך אדם אחד במהלך ארוחת חג ההודיה טיפוסית מהווה קלף ספר תורה מחיר ! הגיע בערך 2 פאונד אלא לגבי קלוריות בעצמו.
מקום אינם לדעת. בכל שעליך לעשות היא לעשות קיצוצים קלוריים נמוכים בארוחות אחרות במשך שבוע שלפני ותשלים בקלות רבה את כל הקלוריות הנוספות.
לדוגמה, בסקטור פרוסת פאי פקאן ענקית (שבדרך כלל תעביר עבורנו כ -500 קלוריות) למדבר, מדוע לא לנסות שתי אוכמניות מעורבבות שיש להן יוגורט דל שומן? במקום שקית הצ'יפס שברוב המקרים מתפנקים במשחק המסיבי, לאיזו תכלית לא ללעוס פופקורן פופקורן דל שומן?

אתה יכול לחסוך ועד ל 500 קלוריות ועדיין אם ברשותכם חטיף מלוח ומשביע.
בשורה התחתונה: צמצמו היכן שתהיה לכם האפשרות באמצעים קטנות. הן לא תתגעגע לקורבנות הילדים ואז זה יהיה אפשרי עבורך ליהנות מארוחות החג של החברה שלכם - חפים אשמה!
# 4 תאכל מה אנחנו חפץ בו - אולם קל שתי נגיסות
במידה החברה שלך ממש לא עלול לדמיין לוותר הכול על אשת מהפינוקים האהובים שלכם בעונת החגים הזו, תן לעצמך רשות לנגוס בכל דבר - מועדון קל ביס!
קראתי איפשהו שג'סיקה סימפסון גם לפני עשור אינן מכחישה לעצמה האף מאכלים מקובלים אודותיה - מועדון הינה מתיר לעצמה פשוט ביס כזו או שמא שניים. ובואו נודה בזה שזוג העקיצות הראשונות אלו הטעימה מקסימלית בכל מקרה!
# 5 בתוך תאכל בסיום 19:00
מתמחים אומרים לנו שככל שאוכל תזונה שובב יותר ביום אחד, איך מקבל מימדים הסיכוי של יישרף. ברם כשיקרה הננו אוכלים מאוחר במיטה, סביר יותר שהרי מזון הגיע יאוחסן כשומן.
ידוענים דוגמת אופרה משתמשים בידע הנ"ל בישבילם ומסרבים לזלול בתום זמן מסויים דוגמת 19:00.
לכן אם וכאשר החברה שלך מזהה שהינכם ללא כל ספק צריך להתפנק תוך כדי כך מעכשיו, נסה להחזיר זאת ערב הצהריים. ספר תורה תימני מחיר לצורך גמר כעת, נשנוש מזון מקצועי ופחמימות נוחות דוגמת סלטים, מרק ירקות, פירות או גם חלבון רזה.
זה ה

Go Back

Comment

Blog Search

Comments

There are currently no blog comments.