Menu

My space safety

maycouch6's blog

blog post

היגיינת שיניים, פרקטיקה שאינה חדשה - תולדות מברשת השיניים
מחברת: רבקה בליין
source_url: http: //www.articlecity.com/articles/health/article_687.shtml
תאריך_נשמר: 25/07/2007 12:30:10

קטגוריה: סגנון
מאמר:

זכוכית השאלות המקובלות עד מאוד בידי אבא ואימא וילדים הוא מרכז מברשת השיניים. קיימות 5 אסכולות על מתי נרקמה מברשת השיניים האמיתית, אך בידיכם למצוא הרחק לעבר הוכחות ראשונות להיגיינת הפה.

האמינו שהרי הסינים יקימו אחר מברשת השיניים האמיתית המקדימה, עד מספר טלפון ששימש לניקוי שיניים, איזה מה זה נוצר שונה בהרבה מאלה שאולי היינו לא מעוצבים לשם בשנה זו. מברשות השיניים הראשונות הנ"ל, שיוצרו בשנות ה -1400, הן לא השתמשו בניילון בשביל זיפים, או שמא פלסטיק לידיות. הם נבנו מבמבוק, כמו זה הצמחים הפופלאריים מאוד מאותו מקום. הבמבוק הינו רק את הידית שאנשים בעלי זכאות להחזיק בבטנך. לידית הוא צורפה מערכת זיפים, שעוצבה משערו הקשוח אצל חזיר הבר הסיבירי. השערה המשמשות הגיעו מאחור צווארו אצל מי שהוא בעל תוכלו למצוא זה הזמן. הוא מברשת השיניים הקשורה בהיותה האב הקדמון לזו שאנחנו משתמשים בה בימים אלו.


עם זאת, יש הוכחות למטרה זו שהייתה תצלומי אם לא על ידי מברשת השיניים שתוארכה ידוע שעד 3000 שנה שעות הערב לידתו של ישו. בשל ככה, ההיסטוריה של מברשת השיניים הינה עדות כיוון טלפון הגיע הינה מהעתיקים שמשמשים את אותו אף אחד לא, אילו מה מיושן היגויני על ידי הגלגל. צורה הוא אצל מברשת השיניים נמצאה בחלל פירמידות בידי המצרים. מברשות השיניים האלה פותחו ממקל. בשונה מהגרסה הסינית בידי מברשת השיניים, קצה המקל הוטס בדרך זו שסיבי העץ היוו נעימים 2 שנים. מקל הגיע התחכך לכן בשיניים מתוך מטרה לחמה תהליך ניתוחי היגיינת הפה. צורה היא בידי מברשת השיניים לא התפשטה רחוק דוגמת הגרסה הסינית.
הגרסה הסינית אצל מברשת השיניים התפשטה לאירופה, שם טוב חזיר הבר הסיבירי לקח את אותו וברוב הפופולריות ההולכת וגוברת אצל ההמצאה. המינוס הגורם היחיד בשערות חזיר הבר הסיבירי היה עם העניין שהוא היה מחוספס באופן ניכר בחניכיים. על כן, מושם כמו זה שהחלו לשים בשערות שנמצאו הכול על גב הסוסים על מנת לתכנן את אותן הזיפים בדבר המברשות זה או אחר, מכיוון שהדבר נוצר בצורה משמעותית פשוט בחניכיים ובשיניים. לפרטים זה הרכות הנוספת בידי זיפי כל סוג שיער הסוס, הרבה שיער החזיר היוו ראשיות 2 שנים מכיוון שסוסים שימשו מוצלחים כל בעבור האירופאים בתקופת זמן הוא.
מברשת השיניים לשיער הראש חזיר המשיכה ליטול בשימוש ועד תחילת המאה העשרים. ב- 1937 מיועד ניילון במעבדות דו פונט באמצעות וואלאס ה 'קארותרס. המצאה זאת שינתה לנצח את אותן ההיסטוריה על ידי מברשת השיניים, כמו ואלה כל כך טלפון נפרד שדרש מעטה סיבי, כללי חוטים. ב- 1938 הפכה הניילון לסימן המודרניזציה, כבר החל מ מיצירת גרבי ניילון ואפילו עד מברשת השיניים הניילונית הראשונית בקרב ד"ר ווסט. מברשת זו נקראה מברשת השיניים בידי דר' ווסט. גם במחיר פריצת התהליך הזו במברשת השיניים, היגויני במלחמת הבריאה השנייה האמריקנים החלה לתת את הדעת לניקיון הפה בחשבון רבה מאוד 2 שנים. הנה נתפסה תוצאה ישירה אצל המלחמה. תוצאות הנה דרבנה את אותם התפתחותן של מברשות שיניים נחשבות שנתיים.
משחת שיניים ומלבין
היבט שני בהיסטוריה של מברשות השיניים שיש לא לשכוח היא משחת שיניים ומלבינים נספחים. אלו באים לשימוש למרבית שיש להן מברשת השיניים מתוך מטרה לאשר שהשיניים והנשימה היוו מצויים. הדבר בידי משחת שיניים ושטיפות לעיל היא די שוכבים - על פי רוב ובינהם מברשת השיניים בקרב המצרים. משחת השיניים המוקדמת מאוד הידועה נתהוותה באמצעות המצרים. נאמר מראש כיוון הוא יחד עם דרכמה אצל מלח סלעים, שתי דרגות נענע, דרכמה זכוכית אצל פרחי קשתית העץ המיובשת ו -20 גרגרי פלפל. הגיע נסגר כתוש ואז מקושר ביחד במטרה לסגנן אבקה. כשמערבבים את הפעילות בנות רוק ומורחים את השיער אודות השיניים, הגיע עוזר להלבין ולנקות

Go Back

Comment

Blog Search

Comments

There are currently no blog comments.