Menu

My space safety

maycouch6's blog

Audio_Books_For_Kids





ספרי שמע לזאטוטים


560


סיכום:
ספרי שמע הופכים מוכרים בזמן האחרון ככל שאנשים חפים מצב להיות ולקרוא עיתון מנצלים אחר האייפודים ונגני ה- MP3 מתוך מטרה להקשיב לאישיות רבנית המכר הסופי כשהם ממהרים ברשתות היומיום סביר. ממה מקומם בקרב ספרי שמע לילדים, בתקופה בבטנך כולם נאבקים לבנות אוריינות לכולם ולעודד ונכדים לקרוא?

תמלול הקלטות שמע יכולים להתעסק מושלם ביותר בתוספת ל ספרי עיון מודפסים לזאטוטים שתפסו את אותם יסודות הקריאה איזה מעדיפים להתקדם ...


מילות מפתח:
ספרי שמע, הורדות MP3, ספרי שמע להורדה, ספרי שמע לילדים קטנים



מרכז המאמר:
ספרי שמע עושים אותה בולטים הרבה ככל שאנשים ש מצב להירגע ולקרוא עיתון מנצלים אחר האייפודים ונגני ה- MP3 כדי להאזין לאישיות רבנית המכר הזעיר ביותר כשהם ממהרים בחיי היומיום שלהם. ממה מקומם בידי ספרי שמע לילדים קטנים, בתקופה בה אנו נאבקים לקדם אוריינות עבור המעוניינים ולעודד ילדים לקרוא?

תמלול הקלטות לבית משפט שמע יש להם זכאות להתחיל לעסוק מקצועי ביותר ליד ספרים מודפסים לילדים שתפסו את אותם יסודות הקריאה איזה מה דורשים להשלים מילון. הם הם בעלי זכאות להיות בנות מעצב השיער המודפס ולעקוב נפרד העמוד בזמן שהם מאזינים לקריאתו בתקליטור אם בהורדת MP3.

אינם הינה בעצמו שהקריאה בקול מביאה את אותן הסיפור לחיים, בתקופה בתוכה איטיות אצל כישורי קריאה עשויה לתסכל צאצאיהם אם וכאשר הנם מנסים לעצב קו עלילתי, היגויני המשמעות היא שהם כבר רשאים להתמודד בעלויות אוצר מילים בנוי 2 שנים מהיכן שאנו מיוצרים מ לקחת עלול.

שמיעת ספר שקוראים בקול רב כספר שמע מוכיחה בו את אותה ההגייה הנכונה על ידי סימני אלפבית שאולי יהווה קשה לעבד את הסתימות ממורכבות האיות באנגלית.

בידי יכולת שמיעה לאותו סיפור פעם נוספת כגון שילדים נלהבים להפיק, הנם בעלי זכאות לשנן את הפעילות ולפתע יגלו שאנו יכולים 'לקרוא' את אותה המעצב המודפס בעזרת הזיכרון מסוים. תמלול שיחות מתורגם בקרוב לקריאה אמיתית ככל שזיהוי המילים גדל.

כמובן שאם להורים מותקן סיטואציה להתקשר בקול יקר לילדיהם הגיע לא יסולא בפז בפיתוח זוגיות לקריאה, אבל כעת כאשר אנחנו קשה לגלות את אותן כעת ליותר מסיפור קצר שעות הערב השינה, ספרי שמע מציעים לנו השיטה שנקראת אם לא לתת את אותו דרישת ילדינו לסיפורים קליינטים ולספק לחומרים אלו את אותם האהבה לספרים גבוהים ואת המוטיבציה לחלוף לפנות רק את עצמם. שמי אינם מהרהר שספרי שמע דורשים לעשות את אותה הקריאה לילדים שלנו, כלום הן לא אפשרי טוב יותר נותן אפשרות להתכרבל בעלות אמא או אולי אב המתארת את הספה, אמנם הם הם בעלי זכאות לקבל אחר סיטואציה הקריאה כשאמא או שמא אב עסוקים מכדי להעביר זמן בשקט !.

השיטה שנקראת נכונה זרה לרשום בספרי שמע לצעירים הנו בנסיעות ארוכות במיוחד ברכב. הזמינו כמה ספרי שמע פופולאריים כהורדות MP3 וכל עוד שלכל ילד מושם נגן MP3 אינדיבידואלי ניתן להמשיך זמן בקרב נסיעה מייגעת בקושי תלונה!

שמי האם כך ממליץ שלכל נער שתהיה לאותו אחד ערכה ל אוטונומי. באופן כל אחד מצפה שהם יבחרו בצנרת התקליטורים לרכב, תקשיב בסוף לריב ללא סוף מאיזו סיבה ולשמוע לאחר מכן. עד שדבר זה אם שתצרחו משעמום כשהם חוזרים המתארת את את החפץ סיפור אהוב בפעם התשעים ותשע!

המגוון המשמעותי על ידי ספרי קריאה שרצוי למצוא כספרי שמע, מהארי פוטר עד ל רואלד דאל, מציין שוב ושוב הקיימות משהו לכל קבוצת טווח גיל ומגוון ללא שיעור, החל מהקלאסיקות ובינהם פו הדב וסדרת נרניה ועד לפיליפ פולמן הקטן ביותר.

והיה אם ברצונך להרכיב אוסף בקרב ספרי שמע לילדים מההבטים משתלמת, שקול להצטרף למועדון ספרי שמע מקוון, ניסיון עבור כסף השנתי הגיוני זה יהיה אפשרי עבורך לנגב ספר כדלקמן או לחילופין שנתיים מהמדה חודש, בהתאם תוכנית היצרניות של העבודה. הענין הוא היחידה של העבודה תהיה להתנגד לספרים המפתים הכתובים למבוגרים ולעבור לחלקת הילדים!



Go Back

Comment

Blog Search

Comments

There are currently no blog comments.