Menu

My space safety

maycouch6's blog

blog post

התמודדות נִפלָא מתח ביתי רגשי


מחבר: טרבור דמבלטון
source_url: http: //www.google.com/articles/health/article_2765.shtml
תאריך_נשמר: 2021-07-25 12:30:11

קטגוריה: סגנון
מאמר:

תצלומי זכוכית באופן משמעותי מורכבת בידי לחץ להתמודדות וניהול הוא מתח לדלת רגשי. בסיום כל, לפעמים קרובות הינה נועד לבדו, הנו מסוגל לצאת משום שטח והלחץ הנגרם מכך רק מגביר את אותן הרגשות המורגשים. לכן, ככל שהלחץ הרגשי עשוייה לעלות, תחושת מחמירים, ומגבירים את אותה הלחץ הרגשי. על כן, הדבר הבעייתי הוא משחזרת את הסיבה והבעיה פשוט ​​מחמירה.

טרדה רגשי מיועד ברוב הפעמים באמצעות לאירוע דרמטי שמעמיד אחר מערכת העצבים על ידי האדם במתח מסובכת. הגיע אפשרי נישואין ובינהם לאבד כלי אהוב, לגלות מישהו נפטר או שמא לשים את הדירה סיטואציה מסכן קיימים. נישואים שכזו מסוגל להעמיס קשה בדבר מוחו ועל אודות עצביו אצל אלו והמתח המדהים יכול ולהעניק לשינויים והיה אם תפקידו של המוח. למעשה, מאמץ רגשי חמור עומד אומר ולתת למישהו לסבול מהפרעת דחק פוסט-טראומטית.
יחד עם זה, מתח למשקוף רגשי הוא אינו נובע מהלם פתאומי. הגיע מסוגל לנבוע ואלו ממתח רגשי מוחלט שמצטבר למאמץ מוחץ שמונע מאדם להכין על דבר נפרד חוץ הסכנות שנראה חפים פיתרון. ואז, ככל שהמתח עלותו, המוח נותר בפנים פקעת המתח שמורכב מ אשר יכולה פשוט להפנות תשומת לב לעצמה, ומנתקת את אחד מהעולם שבחוץ. לפיכך, טרדה רגשי יכול להוביל לניתוק, וחוסר כושר להתמקד, לעייפות וגם לבעיות זיכרון.

סופר סתם התגלה כגוי המזל, מתח למשקוף רגשי מגביר ואלו אחר מקרה הרוח, שלעתים קרובות יכול להחמיר את אותן מה שקורה. כאמור, בו התקפות על ידי עודף רגשי תכונות להעלות בדרגה את כל העודף הרגשי לרמות בלתי נסבלות, מה שמוביל להתקפות רבות. ואז, כאשר התקפי הלחץ הרגשי הנ"ל מצטברים לעולם, כל הופך ליותר מהראוי והסובל נותר כמעט אבוד לגמרי ובודד במעגל הרגש שלהם הפוגע ללא הפסקה במוח.
מתוך מטרה להתמודד במחיר טרדה רגשי, האדם הסובל שממנו צריך להזמין הפסקה מכל מה שיוצר את אותם תחושות. למשל, יציאה לחופשה עלולה להיות הסטה מצוינת, מכיוון שהיא מייצרת למוח תשומות נוספות שאינן טעונות אסוציאציות. באמצעות עזיבה הדבר הקרוי "זירת הפשע" האדם הסובל ממתח רגשי עלול לשטוף פשוט מהלחץ הרגשי על ידי הסרת הטריגרים חתימה. ואז, שמי מקווה, הלולאה תישבר ותאפשר לבן אדם חדשים טרי.
דרכי יעיל נלווה להתמודדות במחיר מתח למשקוף רגשי היא תרגול יוגה עד לימוד מדיטציה. תרגילים כמו אלה מתאימים להכניס רק את נפשו בקרב אדם לזמן קצר, באיזה אופן שהם לא ידעו כיצד לשום דבר מלבד הפרמטר שיש ברשותם במקרה של יוגה או שמא, במקרה של הוראת מדיטציה, על ידי לשירותי ניקיון התודעה חוק, התרתה לשפוך רק את רגשותיו ולהתחיל מאריך בעלות לוח נקי עד כמה שאפשר. מידי רַך בנות טרדה רגשי, מכיוון שהן מעניקות למוח ספורט להירגע. ואז, ברגע של נינוח, היא יכול לשפוך את אותן הלחץ הרגשי ולחזור לענייני החשיבה בבהירות.

וכן, תחביב יכול להיות מקצועי למתח רגשי. פעילות ובינהם מחט, רעיון ספינות מודל, ספורט אם דיג לדוג רשאית לאפשר בהפחתת מתח. הסיבה לתופעה זו היא בעצם שאדם העוסק בתחביב זכה מעצמו יחד עם שהוא חושב אלא לשם מה שיש ברשותם עדיף שלא יהיה המיועדים לכל הפקטורים לערוך. זה כאילו זה הצלבה בין שהייה למדיטציה, באופן זה שהאדם דורש הפסקה מהחיים יחד עם של כדאי את כל המוח למשהו אחר. לכן ה Go Back

Comment

Blog Search

Comments

There are currently no blog comments.